Poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko  Prawnika* Grupy OLX i dołączy do naszego działu prawnego, pełnego świetnych specjalistów oraz ciekawych osobowości.

Twoje zadania:

  • Wsparcie prawne działalności działu HR
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z działalnością firmy, w szczególności umów, uchwał i innych dokumentów korporacyjnych
  • Wydawanie opinii i porad prawnych dla różnych zespołów w ramach grupy kapitałowej OLX Group w Polsce oraz innych krajach UE

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w kancelarii zajmującej się obsługą przedsiębiorców lub w dziale prawnym przedsiębiorstwa w sektorze prywatnym
  • Ukończone studia prawnicze
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca wykonywanie zadań w ramach działu prawnego (C1), warunek konieczny
  • Znajomość prawa pracy, prawa spółek handlowych oraz prawa nieruchomości
  • Sumienność, skrupulatność
  • Samodzielność i odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Kreatywność i umiejętności analityczne
  • Inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Mile widziane zainteresowania nowymi technologiami, e-commerce

Co Cię czeka:

  • Unikalne wyzwania związane pracą w firmie technologicznej
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system MyBenefit, elastyczny czas pracy)
  • Praca w nieformalnym środowisku
  • Możliwości rozwoju w ramach struktur firmy

*wszystkie określenia wyrażone w formie męskiej odnoszą się w jednakowym stopniu do pozostałych płci i nie mają na celu jakiejkolwiek dyskryminacji

  • Dodane o 20:30, 12 lipca 2020
  • Wyświetleń:3497
  • ID ogłoszenia: 599765351
Użytkownik
Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie, Wilda

O firmie
Jesteśmy Grupą OLX, największą firmą, o której nigdy nie słyszeliście, zatrudniającą ponad 5000 ambitnych i ciekawych świata ludzi! Pracujemy w 15 strefach czasowych dla ponad 17 wiodących marek.
Tworzymy platformy i świadczymy usługi, dzięki którym każdy może z łatwością sprzedać i kupić niemal wszystko. Każdego miesiąca pomagamy 350 milionom ludzi w ponad 40 krajach poprawić jakość ich życia. Chcemy dotrzeć do miliarda użytkowników!
Łączymy ducha i zwinność startupu z dojrzałością stuletniego biznesu. Mamy uczulenie na korporacyjny styl i uwielbiamy działać na nieoczywistych rynkach. Improwizujemy, eksperymentujemy i słuchamy naszych Klientów!
Umożliwiamy naszym zespołom współpracę w środowisku, w którym każdy głos jest wysłuchany. Akceptujemy niepewność i napędzamy zmianę!
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika OLX