Obserwuj

Pracuj w biurze i zarabiaj do 4000 zł/mc brutto!

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 16:52, 20 maja 2019, ID ogłoszenia: 307619686

Pasjonują Cię filmy, seriale albo sport? Nie wyobrażasz sobie życia bez telewizji, komputera albo smartfona? Jeśli do tego szukasz pracy, dzięki której będziesz mógł/a połączyć pasję do filmów z rozwojem zawodowym to czeka na Ciebie praca w naszym zespole jako:

Specjalista ds. Lojalizacji stałego Klienta

Jakie zadania na Ciebie czekają?

• Telefoniczny kontakt ze stałym klientem platformy telewizyjnej,

• Badanie potrzeb klientów,

• Dobór najlepszego rozwiązania i przedłużanie umów,

• Wprowadzanie umów do systemu i przesyłanie do klientów.

Dlaczego warto z nami pracować?

• Otrzymujesz gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy,

• System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

• Uczestniczysz w szkoleniach przygotowujących do pracy,

• Poznajesz fantastycznych ludzi z naszego zespołu,

• Bierzesz udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska,

• Dostajesz dodatkowe pieniądze za polecenie znajomych do pracy (do 1500 zł!),

• Jeżeli jesteś studentem - dopasujemy grafik do Twoich zajęć.

Co jest potrzebne do pracy?

• Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z Klientem,

• Dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu,

• Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 9-19,

• Dobra obsługa komputera,

• Pozytywne nastawienie i komunikatywność,

• Dobra dykcja,

• Doświadczenie w CC będzie dodatkowym atutem.

Jeżeli chcesz być częścią naszej firmy, która ceni ludzi, dąży do innowacji i dba o sukces swoich pracowników, aplikuj!

To nie wszystko! Wejdź na stronę: https://praca.armatis.com/