Pracownik Transportu - H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego, w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami zatrudni na stanowisko :

Pracownik transportu wewnętrznego

Miejsce pracy : Poznań

Opis stanowiska :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie czynności związanych z obsługą urządzeń i środków transportu wewnętrznego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • preferowane doświadczenie w pracy w charakterze pracownika transportu,
  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe (kategoria II WJO),
  • umiejętność obsługi mechanicznej maszyn i urządzeń,
  • kurs podhakowego oraz prawo jazdy kat B,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • preferowana znajomość dowolnego systemu klasy ERP w zakresie dotyczącym stanowiska (znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem),
  • preferowane posiadanie uprawnień na obsługę suwnic,
  • posiadanie uprawnień do obsługi przetoku (manewrowy, ustawiacz) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.)
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego.

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu, bez względu na to czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy chcesz rozwijać już zdobyte kompetencje

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert, klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować iż:

1) administratorem Państwa danych osobowych jest H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych

Sp. z o.o., ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229, 61-485 Poznań,

2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom gospodarczym/instytucjom,

3) posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia,

4) podanie danych osobowych jest dobrowolne,

5) szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na naszej stronie internetowej http://fpspoznan.pl/polityka-prywatnosci/ oraz na terenie zakładu.

  • Dodane o 11:26, 22 października 2020
  • Wyświetleń:451
  • ID ogłoszenia: 634693278

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie, Wilda

O firmie
Jesteśmy Spółką z wieloletnim doświadczeniem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Spółka od wielu lat jest wiodącym krajowym producentem pojazdów szynowych. Naszą misją jest budowanie niezawodnych pojazdów szynowych, by każda podróż była bezpieczna i komfortowa.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych