To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Bielsko-Biała.

Pracownik Techniczny, Bielsko-Biała - Abra S.A

Bielsko-Biała, Śląskie Dodane o 16:35, 10 października 2018, ID ogłoszenia: 483361600

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Jeżeli:
• Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie
• Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
• Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:
• Angażujesz się w swoje obowiązki
• Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
• Montaż mebli ekspozycyjnych
• Obsługa magazynu sklepowego
• Rozładunek i załadunek dostaw
• Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:
• Umowę o pracę – pełny etat
• Stabilne zatrudnienie
• Stałe wynagrodzenie
• Szkolenie stanowiskowe
• Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Abrze?
Skontaktuj się z Kierownikiem Sklepu pod numerem:
+ 486 - pokaż numer telefonu -
Postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie związane z rekrutacją czy zatrudnieniem.

Wyświetleń:352
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika