Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Miejsce pracy: Swadzim, okolice Poznania

OFERUJEMY ZWROT ZA DOJAZDY !!!

Praca od zaraz !!!

Praca od 15.00 do 21.00.

Zadania:

- sprzątanie na terenie obiektu,

- przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,

- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

- punktualność, kultura osobista,

- niekaralność (wymagane zaświadczenie),

- mile widziany orzeczony stopień niepełnosprawności.

Oferujemy:

- zwrot za dojazdy do miejsca pracy,

- pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

- stałe wsparcie Kierownika.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowanych 3 miesiącach umożliwiamy:

- dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

- dofinansowanie do okularów co 2 lata,

- dofinansowanie dojazdów do pracy,

- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego,

- pomoc w nagłych wypadkach,

- możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,

- preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Kontakt bezpośredni: 785 - 070 - 282 lub przez formularz rekrutacyjny.

  • Dodane o 14:45, 22 października 2020
  • Wyświetleń:3779
  • ID ogłoszenia: 625716723

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Swadzim, poznański, Wielkopolskie

Ogłoszenia użytkownika rekrutacja