To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łowicz.

Pracownik ślusarni

Łowicz, łowicki, Łódzkie Dodane o 15:58, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 485350559
W związku z dynamicznym rozwojem firma zajmująca się produkcją placów zabaw. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ŚLUSARNI
Miejsce pracy: Łowicz
Region: łódzki

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
pracę w systemie jednozmianowym
praca całoroczna
podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju i awansu
system premiowy
atrakcyjne wynagrodzenie
program szkoleń
niezbędne narzędzia do pracy
odzież roboczą
po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:
masz doświadczenie na podobnym stanowisku
posiadasz umiejętność współpracy w zespole,
cechuje Cię zaangażowanie i skrupulatność

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
przygotowanie stali nierdzewnej do spawania
wytrawianie i polerowanie
drobne prace porządkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
Wyświetleń:588

Ogłoszenia użytkownika Zbyszek

Brak zdjęcia

Projektant / Konstruktor - SolidWorks

Administracja biurowa

11 sty