To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Wrocław.

Pracownik Sklepu - Praca od zaraz

Wrocław, Dolnośląskie, Fabryczna Dodane o 16:51, 8 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489257260
15 zł/godz.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego klienta zajmującego się wynajmem samochodów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
• stawkę 15 zł brutto za godzinę,
• umowę zlecenie,
• zdobycie cennego doświadczenia,
• miłą atmosferę w pracy,
• elastyczny grafik pracy.

Wymagania:
• motywacja i chęci do pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy również w weekendy,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zadania:
• obsługa klientów,
• wykładanie towaru,
• prace porządkowe,
• obsługa krajalnicy.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV.
Wyświetleń:641
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

od 3 100 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika