Obserwuj

Pracownik produkcyjny-dwie zmiany-Gliwice

Gliwice, Śląskie, Szobiszowice Dodane o 13:00, 13 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499046118
Szukasz pracy stałej? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika produkcyjnego? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe? Mamy dla Ciebie idealną pracę! Wyślij nam swoje CV

oferujemy

- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowy o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze 2000 netto
- bogaty pakiet socjalny (m.in. Medicover, MultiSport, świadczenia urlopowe, wczasy pod gruszą)
- pracę od zaraz
- zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego
- możliwość awansu
- pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

zadania

- obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości wytwarzanych elementów
- dbanie o bezpieczeństwo i czystość na swoim stanowisku pracy

oczekujemy

- wykształcenia zawodowego bądź średniego technicznego - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji
- chęci do pracy
- dokładności
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Patrycja Polusik

Pracownik produkcji

Produkcja

23 lis

prace manualne