Obserwuj

Pracownik produkcji TF Kable

Myślenice, myślenicki, Małopolskie Dodane o 12:13, 20 maja 2019, ID ogłoszenia: 513467127

TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów.  Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. SOLIDNY PRACODAWCA

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

miejsce pracy:

Zakład Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

ZADANIA NA STANOWISKU:

- praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

- kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

NIEZBĘDNE KOMPETANCJE:

- sprawność fizyczna

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- odpowiedzialność i sumienność

- mile widziane doświadczenie w pracach technicznych

OFERUJEMY:

- praca w stabilnej firmie

- zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę

- zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)

- bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku

- premiowy system wynagradzania

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html ”

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja TF Kable

Specjalista ds. Sprawozdawczości

Administracja biurowa

24 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Zakłady produkcyjne w Polsce:
Zakład Kraków - Wielicka
Zakład Kraków - Bieżanów
Zakład Myślenice
Zakład Bydgoszcz
Zakład Bukowno
... czytaj więcej