Obserwuj

Pracownik produkcji szyb zespolonych

Pyskowice, gliwicki, Śląskie Dodane o 10:50, 1 maja 2018, ID ogłoszenia: 430289247
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

HR QUALITY Sp. z o.o. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:
- odbieranie skrojonych szyb,
- podawanie szyb do maszyny,
- zakładania ramek na szyby,
- półprodukcja okien,
- dbałość o miejsce pracy (sprzątanie),
- kompletowanie zamówień na palecie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- gotowność do pracy fizycznej,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- zaangażowanie, pracowitość i silna motywacja do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie,
- pełen etat,
- atrakcyjna stawka godzinowa - od 11 zł do 14 zł netto w zależności od doświadczenia oraz osiąganych wyników,

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ". Prosimy o dołączenie NUMERU TELEFONU, lub CV do przesłanej wiadomości.

HR QUALITY Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Ця вакансія відкрита для українського ринку.
В даний час для нашого клієнта, компанії, яка є лідером своєї галузі, ми шукаємо кандидатів на посаду:

Працівник по виробництву подвійного скла

Місце роботи: Pyskowice

Обов'язки:
- отримання розрізаного скла,
- подавання скла на машину,
- розміщення рами на склі,
- полупродукція вікон,
- догляд за місцем роботи (прибирання),

Вимоги:
- досвід роботи на аналогічній посаді обов'язковий,
- готовність до фізичної праці,
- готовність працювати в системі в 2 зміни;
- прихильність, старанність та сильна мотивація до праці.

ми пропонуємо:
- зайнятість нa підставі umowy o zlecenie,
- повний робочий день,
- погодинна ставка: від 11 злотих до 14 злотих, в залежності від досвіду та досягнутих результатів.

Особи, зацікавлені в участі у наборі на зазначену вище посаду, мають подати заявку, натиснувши кнопку "APLIKUJ". Будь ласка, прикріпіть номер телефону або резюме до відправленого повідомлення.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Hr Quality

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Pyskowice, gliwicki, Śląskie

Pokaż na mapie