Obserwuj

Pracownik produkcji_również bez doświadczenia (dojazdy, umowa o pracę)

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie Dodane o 12:32, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 506264036

Firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości opakowań, ze względu na rozwój firmy poszukuję nowych pracowników na stanowisko :

Pracownik Produkcji/Młodszy operator maszyn

(również osoby bez doświadczenia, nowego pracownika wszystkiego nauczymy)

Miejsce pracy: Pruszków

Darmowy dojazd do pracy (Warszawa Zachodnia - Ursus - PKP Pruszków) na każdą ze zmian.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę bezpośrednią przez pracodawcę/firmę (bez pośrednictwa agencji pracy),

- pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6),

- wynagrodzenie 20 zł + około 2,80 zł dodatku nocnego + plus premia.

- dodatki pozapłacowe - paczki, bony, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie,

- płatne nadgodziny (100%, 50%) dla chętnych osób.

- ubrania pracownicze, szafka itp.

Zadania:

- praca manualna przy maszynach produkcyjnych: pakowanie, odbieranie, podawanie półproduktów,

- zgłaszanie problemów i usterek,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- chęci do pracy,

- sprawność manualna.

Uprzejmie prosimy o dodanie do CV poniższej klauzuli. Jest ona niezbędna, byśmy mogli się z Państwem skontaktować.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 838 – 185 – 25 - 59 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 838 – 125 – 63 - 89. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z administratorami. Przed przekazaniem tych danych, kandydat zostanie poinformowany telefonicznie do jakiego pracodawcy zostaną one przekazane."

Aplikacja oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych kandydata do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Aplikacji nie odsyłamy, kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przez administratora znajdują się na stronie http://www.logart.com.pl/index.php/rodo/

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Produkcja_Pruszków

od 3 700 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

od 3 000 zł/mies.do 3 400 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

od 3 100 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

od 4 000 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 600 - 4 300 zł/mies.