To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Radomsko.

Pracownik produkcji AGD min. 2 tys. netto

Radomsko, radomszczański, Łódzkie Dodane o 09:59, 31 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 459171411
2 350 - 3 500 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU- 15,50 ZŁ BRUTTO/H

OPERATOR WÓZKA WIDŁ. - 17,50 ZŁ BRUTTO / H

PRACOWNIK PRODUKCJI- 14,00 ZŁ BRUTTO/H
Miejsce pracy: Radomsko

Opis stanowiska:
• Zadania związane z pracą na linii montażowej
• Wstępna kontrola jakości
• Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

• kompletacja zamówień
• załadunek, rozładunek towaru
• rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe
• sporządzanie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

• Chęci do pracy
• Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową
•Terminowość wypłat pensji(zawsze do 10 dnia miesiąca),
• Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatny dojazdz okolic: Przedbórz, Pajęczno, Sulmierzyce, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Żytno.

GI GROUP sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 4/3
97-500 Radomsko

JAK APLIKOWAĆ:
Prosimy o wysłanie aplikacji przez portal OLX lub pod linkiem

wraz z zamieszczeniem treści poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 114 - pokaż numer telefonu - Katowice, KRS 152 - pokaż numer telefonu - 4:

·        Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

·        W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

·        w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE

·        Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą              w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 152 - pokaż numer telefonu - 4 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

·        W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

·        W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

·        W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:6668

Ogłoszenia użytkownika Gi Group

Brak zdjęcia

od 14 zł/godz.do 15 zł/godz.

od 4 500 zł/mies.do 5 500 zł/mies.