To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Piaseczno.

Pracownik produkcji

Piaseczno, grójecki, Mazowieckie Dodane o 13:42, 24 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522260591
17 zł/mies.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zadania:

* Pracownik wykonuje prace manualne, do których należy sklejanie
elementów z tektury klejem wodnym lub za pomocą pistoletu na klej
termotopliwy,
* Nadruk metodą sitodruku,
* Sortowanie oraz oczyszczanie wyrobu gotowego,
* Obsługa wiązarki, spinarki do palet,
* Prace porządkowe na stanowisku pracy.

Wymagania:

* Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
* Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
* Uczciwości i chęci do pracy,
* Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

* Umowę zlecenie,
* Pracę pon. – pt. w godz.7:00-15:00,
* Stawka 17 zł brutto/h lub akordowa.

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.
Wyświetleń:440
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Anna Niewiarowska

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

17 maj

Automatyk Utrzymania Ruchu