To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Pracownik produkcji

Opis
Szukamy pracowników do pracy na produkcji do jednej z najnowocześniejszych firm na Opolszczyźnie - produkującej półosie napędowe do samochodów!!!

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie nastawione na długofalowa współpracę
- dofinansowanie do stołówki
- bezpłatny dojazd
- realne możliwości rozwoju
- benefity pracownicze - prywatna opieka medyczna + karta sportowa + zniżki na zakupy

zadania

- proste prace produkcyjne
- kontrola jakości produktów
- pakowanie gotowych produktów

oczekujemy

- nie wymagamy doświadczenia zawodowego!
- gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym
- chęci nawiązania długotrwałej współpracy

Wyślij sms o treści PRACA, zadzwoń - 693 - pokaż numer telefonu - lub zaaplikuj.
Skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 08:48, 11 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 536127755

Ogłoszenia użytkownika Marta Niewiara