To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Śląskiem.

Pracownik Ochrony - obiekt handlowy

Opis
Konsalnet - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

<strong>Opis stanowiska:</strong>• obserwacja klientów
• ujmowanie osób przyłapanych na kradzieży
• praca na monitoringu

<strong>Oczekujemy:
</strong>
• mile widziane doświadczenia pracy w ochronie
• sumienności w wykonywaniu obowiązków
• punktualności oraz dyspozycyjności

<strong>Oferujemy:
</strong>
• umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę
• pensja zawsze na czas, system zmianowy
• ubezpieczenie na życie w PZU oraz prywatną opiekę medyczną PZU
• karta multisport oraz program Nais ( kwartalne dodatkowe środki do wykorzystania w kinie)

<strong>Zachęcamy do udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, które otrzymają dodatkowe benefity:</strong>• refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
• refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
• zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
• odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV bądź kontakt telefoniczny pod numerem: 785 - pokaż numer telefonu - od pon do pt w godzinach 8:00 -16:00
  • Dodane o 11:03, 13 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 530296333