To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Gorzów Wielkopolski.

Pracownik ochrony Gorzów Wlkp.

2 600 - 2 601 zł/mies.

Firma Impuls Sp z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracowników ochrony w Gorzowie Wlkp.

Praca w równoważnym czasie pracy od poniedziałku do niedzieli.

Zakres obowiązków: ochrona fizyczna osób i mienia, obsługa ruchu osobowo-towarowego, ewidencja ruchu samochodowego.

Wymagania: dyspozycyjność.

Zatrudnienie od zaraz.

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy dofinansowanie do: turnusów rekreacyjno - wypoczynkowych; zakupu leków; zakupu indywidualnego sprzętu rehabilitacyjnego, wyrobów medycznych i ortopedycznych oraz środków pomocniczych, okularów korekcyjnych; odpłatność za zabiegi rehabilitacyjne; dojazd do pracy; odpłatność za usługi medyczne.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 11:20, 5 marca 2020
  • Wyświetleń:9760
  • ID ogłoszenia: 529721136

Ogłoszenia użytkownika HENRYK TRZOSEK