Obserwuj

Pracownik magazynu PGD

Piastów, pruszkowski, Mazowieckie Dodane o 12:29, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498849370
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER
Nr ref: MAG/1218/PIA
Miejsce pracy: Piastów, ul. Stanisława Bodycha

Wymagania:
o zaangażowanie,
o chęci do pracy,
o dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany,
o samodzielność w działaniu
o dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze skanerem

Obowiązki:
o prace magazynowe,
o kompletowanie zamówień

Oferujemy:
o zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę
o atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe
o stałą opiekę koordynatora z ramienia agencji InterKadra.

Prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika M N

Brak zdjęcia

Pracownik magazynu

Magazynier

wczoraj
14:45

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

2 gru

Sprzedawca na stoisku z karpiem

2 gru

od 18 zł/godz.do 20 zł/godz.

2 gru

od 19 zł/godz.do 21 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Piastów, pruszkowski, Mazowieckie

Pokaż na mapie

M N

Na OLX.pl od lut 2010 Ogłoszenia użytkownika