Pracownik magazynu - docinanie tkanin do wysyłki, dobre warunki pracy

3 000 - 4 500 zł/mies.

Tworzymy nowy zespół! Dołącz do nas!

W związku z rozwojem i rozbudową sklep internetowy abcfirany.pl poszukuje pracownika na stanowisko:

Krojczy/Krojcza z doświadczeniem lub do przyuczenia (miejsce pracy Lesznowola koło Grójca)

Wymagania:

- zdolności manualne, dokładność, staranność,

- umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy,

- zaangażowanie w wykonywana pracę,

Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagać, a nie boisz się nowych wyzwań i chcesz spróbować, zapraszamy. Ddamy Ci możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia.

Obowiązki:

-krojenie firan i zasłon

-przygotowanie tkanin do wysyłki

Oferujemy:

- pracę na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00, pn. - pt.

- umowę zlecenie na 3 miesięczny okres próbny,

- umowę o pracę po okresie próbnym,

- atrakcyjny system premiowania,

- bardzo dobre warunki pracy,

- nowy budynek szwalni,

- pracę w rodzinnej atmosferze,

- świadczenia poza płacowe - ubezpieczenie na życie,

Praca od zaraz !

Prosimy kierować CV na adres mailowy lub kontaktować się telefonicznie - tel. 513 - pokaż numer telefonu - , 504 - pokaż numer telefonu - abcfirany.pl Lesznowola, Piaseczyńska 13, 05-600 Grójec

Uprzejmie prosimy o dodanie do CV poniższej klauzuli. Jest ona niezbędna, byśmy mogli się z Państwem skontaktować. "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agnieszka Olejnik, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DUET Olejnik Agnieszka, Lesznowola, Piaseczyńska 13, 05-600 Grójec NIP 797 - pokaż numer telefonu - 5, zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w rekrutacjach równoległych i przyszłych – na zbliżone stanowiska. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie - poprzez kontakt z Administratorem, przy czym nie wpływa to na czynności dokonane przed tym zdarzeniem. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody lub zaprzestania prowadzenia działalności oraz zatrudniania pracowników na stanowisku objętym rekrutacją i stanowiskach zbliżonych. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie przewiduje przekazywania danych podmiotom trzecim." Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej, w Polityce Prywatności: https://abcfirany.pl/polityka-prywatnosci-pm-11.html

  • Dodane o 10:17, 27 maja 2020
  • Wyświetleń:1368
  • ID ogłoszenia: 603380692

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Lesznowola, grójecki, Mazowieckie

Ogłoszenia użytkownika pracodawca