Obserwuj

Pracownik Magazynu

Golub-Dobrzyń, golubsko-dobrzyński, Kujawsko-pomorskie Dodane o 15:42, 5 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 403456419
Zatrudni

PRACOWNIKÓW MAGAZYNU

miejsce pracy GOLUB-DOBRZYŃ

Zadania:

pakowanie towaru
kompletowane przesyłek
rozładunki
załadunki

Oczekiwania:

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
gotowosć do pracy w systemie zmianowym
sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

umowę o pracę w stabilnej firmie
motywacyjny system premiowania

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować na adres:

tel. 566 - pokaż numer telefonu - / 539 - pokaż numer telefonu -

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Przedstawiciel handlowy pow. pilski

Przedstawiciel handlowy

27 lis

Przedstawiciel handlowy pow. rypiński

23 lis

Operator ładowarki