Obserwuj

Pracownik Magazynowy przy Kompletowaniu Zamówień 20 zł /h

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów Dodane o 02:32, 9 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 497853233
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa Ursynów

Opis stanowiska:

Praca ze skanerem dla Pań i Panów przy kompletowaniu towaru według zamówień oraz inne proste prace magazynowe, takie jak wykładanie towaru na półki, dbałość o produkty oraz porządek w miejscu pracy.

Praca bez weekendów, w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22)

Wymagania:

Szukamy osób pełnoletnich, dokładnych, punktualnych, dyspozycyjnych do pracy w ww. zmianach. Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

koleżeńską atmosferę w dobrze zorganizowanym zespole

umowę zlecenie

stawkę godzinową

premie wydajnościowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH

9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL

412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PocztaWarszawa

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
19 - 20 zł/godz.

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów

Pokaż na mapie