Obserwuj

Pracownik Kawiarni w biurowcu ( Kazimierz ) ul. Podgórska

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 00:46, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 455292617

Poszukujemy miłej, energicznej i samodzielnej osoby o statusie studenta zaocznego lub ucznia zaocznego do pracy w charakterze pracownika kawiarni
Jeżeli kochasz kawę, chcesz zdobywać wiedzę oraz rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie, to jest praca dla Ciebie!

Poszukujemy osób do dłuższej współpracy.

Podstawowe zadania to:

• obsługa gości kawiarni
• przygotowywanie kaw i innych produktów dostępnych w naszej ofercie
• dbałość o czystość i estetykę kawiarni

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-16.30
• pracę w młodym i przyjaznym zespole
• możliwość rozwoju, w szczególności szkolenia baristyczne
• stawkę od 14,70 brutto/godz na początek
Mile widziane doświadczenie w pracy w kawiarni lecz wystarczy nam Twoja pasja i chęć do nauki.
Niezbędna jest aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lavido Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Kraków, Małopolskie, Podgórze

Pokaż na mapie