Pracownik Działu Obsługi Klienta - Etisoft Warszawa

Zatrudnimy: Pracownika Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Łomianki

Zadania:
aktywne wsparcie Działu Handlowego
telefoniczny i mailowy kontakt z klientami (B2B)
koordynowanie realizacji zamówień
wystawianiu dokumentów sprzedażowych

Jesteś idealnym kandydatem jeśli

jesteś zorganizowany, dokładny, komunikatywny

oraz masz:

wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
doświadczanie w obsłudze systemów ERP (mile widziany Impuls)
doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego

Zanim zaczniesz pracę przejdziesz szkolenie wdrażające oraz
poznasz strukturę firmy i zasady współpracy

Zyskasz:
pracę w godzinach 8.00 – 16.00 (poniedziałek - piątek)
umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji w perspektywicznej branży
przyjazną atmosferę

Etisoft Warszawa Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Kasztanowa 43
05-092 Łomianki

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę Etisoft Warszawa sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Łomiankach (05-092), ul. Kasztanowa 43. Jednocześnie informuję, iż jestem świadoma/świadomy przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Dodane o 15:49, 28 września 2020
  • Wyświetleń:2061
  • ID ogłoszenia: 628454890

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Bielany

Ogłoszenia użytkownika Rekruter