To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Kraków.

Pracownik Działu Kas i POK - OBI

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 12:35, 24 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 515611815

Obecnie do Marketu OBI w Krakowie ul. Wielicka, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

Praca na ww. stanowisku polega między innymi na obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzaniu zgodności artykułów z opakowaniem i obsłudze reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta.

Oczekiwania wobec kandydata:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Uprzejmość i zorientowanie na klienta

• Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

• Komunikatywność

• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

• Uczciwość i odpowiedzialność

• Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

Korzyści z pracy u nas:

• Umowa o pracę bez okresu próbnego

• Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych

• Prywatna opieka medyczna

• Szkolenia i certyfikaty

• Możliwość rozwoju i awansu

• Wyjścia integracyjne

• Elastyczny grafik pracy

• Wyprawki szkolne dla dzieci

• Przyjazna atmosfera

• Wyprawki szkolne i świadczenia świąteczne

• 20 lat OBI w Polsce

Wyświetleń:1426
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika OBI

Doradca Klienta, OBI

Obsługa klienta / call center

29 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika