To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii E-commerce (handel internetowy) w Sokołów.

Pracownik ds sprzedaży online z jęz. ukraińskim/rumuńskim!

3 500 - 3 900 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta z branży e - commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. sprzedaży online z jęz. ukraińskim/rumuńskim!

Miejscowość: Sokołów (obok Janek!).

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie konta firmy na portalach sprzedażowych.
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży w internecie.
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami.
  • Przyjmowanie zamówień elektronicznych i przekazywanie ich na magazyn.
  • Prowadzenie zestawień oraz wprowadzanie zamówień, faktur oraz zwrotów.
  • Tworzenie bazy Klientów

Oczekujemy:
  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rumuńskiego.
  • Znajomość marek odzieżowych
  • Dostępności od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Wolne weekendy!
  • Pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od pn-pt
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 14:09, 15 maja 2020
  • Wyświetleń:334
  • ID ogłoszenia: 604787902

Ogłoszenia użytkownika Gi Group