To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Gdańsk.

Pracownik do przyuczenia - serwis samochodowy - Gdańsk

Gdańsk, Pomorskie, Piecki-Migowo Dodane o 14:11, 4 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 448272247
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Od ponad 40 lat NORAUTO zajmuje się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Norauto jest liderem międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Mobivia, skupiającej 19 różnych marek z zakresu szeroko pojętej mobilności, działających w 12 krajach świata i zatrudniających ponad 21 000 pracowników.

Kogo poszukujemy?

PRACOWNIK DO PRZYUCZENIA W SERWISIE MOTORYZACYJNYM

MIEJSCE PRACY: GDAŃSK

Zapraszamy do współpracy osoby pasjonujące się motoryzacją lub osoby kończące szkoły średnie w klasach o specjalizacji mechanik lub elektromechanik samochodowy.

Jakie zadania wiążą się z tym stanowiskiem?

Wykonanie podstawowych usług z zakresu mechaniki samochodowej: wymiana opon/ wymiana oleju/ montaż akumulatora.

Czego oczekujemy od kandydatów?

* Zainteresowanie motoryzacją - doświadczenie nie jest wymagane - zapewniamy przeszkolenie do wykonywania pracy;
* Chęć do pracy;
* Dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy);
* Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy możliwość zatrudnienia po zakończonym sezonie na stałe na podstawie umowy o pracę.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Norauto Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."
Wyświetleń:3816
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

od 15 zł/godz.do 20 zł/godz.

Mechanik samochodowy- Warszawa

Mechanik / blacharz / lakiernik

4 gru

od 3 500 zł/mies.do 4 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika