To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łowicz.

Pracownik do obsługi urządzeń czyszczących - śrutowanie / piaskowanie

Łowicz, łowicki, Łódzkie Dodane o 15:58, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 485351022
W związku z dynamicznym rozwojem firma zajmująca się produkcją placów zabaw. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO OBSŁUGI URZĄDZEŃ CZYSZCZĄCYCH (ŚRUTOWANIE, PIASKOWANIE)
Miejsce pracy: Łowicz
Region: łódzki

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
pracę w systemie jednozmianowym
praca całoroczna
podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju i awansu
system premiowy
atrakcyjne wynagrodzenie
program szkoleń
niezbędne narzędzia do pracy
odzież roboczą
po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:
posiadasz doświadczenie zawodowe przy obsłudze piaskarki
posiadasz umiejętność współpracy w zespole,
cechuje Cię zaangażowanie i skrupulatność

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
obsługa piaskarki
konserwacja oraz utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego narzędzi, tak by poprawnie funkcjonowały,
obróbka powierzchni,
czyszczenie,
piaskowanie,
dobra organizacja pracy własnej,
transport do dalszego procesu produkcyjnego,
drobne prace porządkowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
Wyświetleń:844

Ogłoszenia użytkownika Zbyszek

Brak zdjęcia

Projektant / Konstruktor - SolidWorks

Administracja biurowa

11 sty