To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Kraków.

Pracownik do działu transportu

Kraków, Małopolskie, Nowa Huta Dodane o 17:56, 30 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522095026

Firma Bitum Logistic Sp. z o.o. poszukuje pracownika do działu transportu.

Miejsce pracy: Kraków - Nowa Huta, ul. Igołomska

Opis stanowiska:

  • praca głównie o charakterze biurowym
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji
  • koordynowanie i kontrola pracy kierowców  (realizacja planu, harmonogram pracy, wydatki, odzież i wyposażenie BHP,  rozwiązywanie problemów m.in. z załadunkiem/ rozładunkiem itp.)
  • nadzór nad stanem technicznym pojazdów (naprawy, szkody komunikacyjne, dokumentacja specjalna pojazdów ADR)

Forma zatrudnienia:

  • do ustalenia - umowa o pracę lub samozatrudnienie

Wymagania:

  • doświadczenie min. 3 lata w branży transportowej (transport ciężarowy krajowy i międzynarodowy, zestawy 40 ton -  cysterny ADR oraz silosy)
  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, tachografów, przewozu ładunków itp.
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane wykształcenie branżowe - transport, spedycja, logistyka),
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z Krakowa Nowej Huty, lub Niepołomic, Wieliczki

Wysyłając CV poprzez „Napisz wiadomość” lub w inny sposób przekazując swoje zgłoszenie rekrutacyjne do Bitum Logistic Sp. z o.o. z siedziba w 32-007 Wola Batorska 680, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyświetleń:2931

Ogłoszenia użytkownika Bitum Logistic

Brak zdjęcia

Kierowca międzynarodowy kat.C+E

Kierowca / kurier

10 maj