To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik/ca Produkcji

Opis
Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej okolicy? Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!
Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gliwice

oferujemy
- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
- wynagrodzenie stałe + premia miesięczna- wypłata zawsze na czas!
- pracę w systemie 3 zmianowym
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
- bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
- dogodny dojazd do firmy transportem publicznym
- krótki czas rozpoczęcia pracy - prowadzimy szybki proces rekrutacji

zadania
- obsługa maszyn produkcyjnych
- wykonywanie manualnych prac na linii produkcyjnej
- kontrola jakości gotowego produktu
- współpraca z pozostałymi działami
- przestrzeganie wewnętrznych przepisów i regulaminów

oczekujemy
- chęci do pracy
- zdolności manualnych
- gotowość podjęcia pracy na pełny etat w systemie zmianowym
Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 09:46, 27 maja 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 533110008

Ogłoszenia użytkownika Joanna Makselon