To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Kraków.

Pracownik Budowalny

Kraków, Małopolskie, Łagiewniki-Borek Fałęcki Dodane o 10:27, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 497208153

Opis stanowiska

Do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy pracowników budowlanych.

Praca polega za wykonywaniu uszczelnień konstrukcji żelbetowych w systemie TBW:

  • montaż materiałów uszczelniajacych,
  • nadzorowanie betonowań,
  • prowadzenie pielęgnacji betonu.

Praca w dwuosobowych zespołach pod nadzorem doświadczonych kierowników robót.

Wymagania

  • Wymagamy rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY

Wyświetleń:2073