Obserwuj

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 15:17, 15 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 494540186

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.
Obecnie do oddziału Agencji Pracy TEMPUS A w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Zadania:
- Obsługa dokumentacji przychodzącej i wychodzącej;
- Realizacja bieżących zadań administracyjnych;
- Pomoc przy zakładaniu akt osobowych, dokumentów personalnych;
- Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego;
- Bieżąca komunikacja z pracownikami i kandydatami;
- Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;

Wymagania:
- Dobra znajomość obsługi komputera,
- Łatwość nawiązywania kontaktów;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
- Chęć podjęcia stałej pracy;
- Bardzo dobrej organizacji pracy;
- Orzeczenie o niepełnosprawności;

Oferujemy:
- Umowę o pracę;
- Pracę w niepełnym wymiarze godzin,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR,
- Pracę w zgranym zespole;
- Długoterminową współpracę;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Kinga z Tempus A

Brak zdjęcia

Asystent ds. Wprowadzania Danych - Teofilów

Administracja biurowa

wczoraj
16:09

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Łódź, Łódzkie, Śródmieście

Pokaż na mapie