Pracownik biurowy z jezykiem niemieckim/angielskim - Obsługa klienta

Firma handlowa z siedzibą w Skwierzynie i poszukuje kandydatki na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klienta niemiecko/angielsko języcznego.
Praca w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy.

Wymagania i obowiązki:
-umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów typu Word, Exel
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
-obsługa aktualnego klienta oraz pozyskiwanie nowego

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,
- Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

Możliwość darmowych dojazdów z Międzyrzecza do Skwierzyny za darmo.

Więcej informacji:
790 - pokaż numer telefonu -

KONTAKT WYŁĄCZNIE OD PN-PT, W GODZINACH 8.00-16.00

  • Dodane o 16:12, 14 lipca 2020
  • Wyświetleń:3607
  • ID ogłoszenia: 590140075

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Skwierzyna, międzyrzecki, Lubuskie

Ogłoszenia użytkownika WARGO