To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Wolin.

Prace przeładunkowe, pracownik przeładunkowy.

Wolin, kamieński, Zachodniopomorskie Dodane o 23:09, 19 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 375086011

Prace przeładunkowe na terenie portu w Świnoujściu.

Stanowisko: pracownik przeładunkowy.

Firma AB Prime zatrudni do prac przeładunkowych.

Zatrudnimy do prac przeładunkowych, na terenie Portu w Świnoujściu.
Praca 8,12 godzin dziennie od poniedziałku do piątku + weekendy.
Praca w systemie zmianowym.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie następujących uprawnień:

- obsługa przenośników taśmowych
- cumowanie jednostek
- hakowy
- lukowy

zadania:
- pracę rozładunkowe
- podczepianie towaru
- prace trymerskie
- prace porządkowe

oczekujemy:
- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
- braku przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m)
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00,
lub przesłanie następujących danych:

1. imię i nazwisko.
2. nr telefonu kontaktowego

www.abprime.pl

Wyświetleń:8912

Ogłoszenia użytkownika adam bielczuk