Obserwuj

Prace Magazynowe- zmiana nocna (22.00-6.00)

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 09:52, 20 listopada 2018, ID ogłoszenia: 488638336

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACE MAGAZYNOWE- MORENA

OGÓLNE OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

-transport materiałów,

-prace porządkowe na magazynie,

-przyjmowanie i rozkładanie towaru.

WYMAGANIA:
-dyspozycyjność 5 dni w tygodniu do pracy na zmianie nocnej.

-skrupulatność i zaangażowanie.

-umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:

-umowę zlecenie,
-pracę od poniedziałku do piątku,

Zainteresowanie osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym KAGM/11/18

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KAGM/11/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Ogłoszenia użytkownika actio-hr

Operator Maszyn CNC

Produkcja

5 lis

Specjalista ds. Kadr i Płac

Administracja biurowa

24 paź

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej
Pośrednictwo Pracy