Obserwuj

Prace Magazynowe od zaraz- Morena

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 09:52, 4 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 488638336

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ - PRACE MAGAZYNOWE

Nr referencyjny KAGW/11/18

Miejsce pracy: MORENA

Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?

Jesteś rodzicem i szukasz pracy z elastycznym grafikiem?

Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?

Ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Chęć do pracy,
  • Rzetelność, odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:

  • Kompletowanie zamówień,
  • Prace porządkowe na magazynie,
  • Pakowanie i skanowanie zamówień.

OFERUJEMY:

  • Pracę w bardzo dobrej lokalizacji nieopodal centrum Gdańska,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Elastyczny grafik dopasowany do deklarowanej dyspozycyjności, możliwość dopasowania grafiku do planu zajęć na studiach,obowiązków rodzinnych, czy dodatkowej pracy,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Pracę dla kobiet i mężczyzn.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KAGW/11/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy tymczasowej.

Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Ogłoszenia użytkownika actio-hr

Automatyk

Produkcja

dzisiaj
10:35

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej
Pośrednictwo Pracy