2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Opole
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. OZE na Opole - szkolimy od podstaw

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

  • Szukasz pracy?

  • Chcesz dobrze zarabiać?

  • Lubisz kontakt z ludźmi?

  • Masz prawo jazdy kat. B?

  • Lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać?

  • Jesteś komunikatywny, otwarty i ambitny?

Dołącz do nas!

W związku z otwarciem nowego oddziału firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i z wieloletnim doświadczeniem trwa nabór na

stanowisko Przedstawiciela ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Lokalizacja: Opole

Zapewniamy:

  • pełne szkolenie od podstaw

  • gwarancję wysokich zarobków

  • podstawę + bardzo wysoką premię sprzedażowo-uznaniową

  • wynagrodzenie w okresie szkolenia

  • stabilną pracę

  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • wszelkie materiały niezbędne do wykonywania pracy

  • realną możliwość awansu

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • gotowość do pracy poza biurem, z telefonem i bezpośrednio z klientem

  • obsługa komputera ms office

  • prawo jazdy kat B.

  • dobre umiejętności interpersonalne

  • wysoka kultura osobista

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła w terenie

  • prezentowanie oferty handlowej klientom biznesowym i indywidualnym

  • realizację planów sprzedażowych

  • raportowanie rezultatów pracy

  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 do 16.00

78********00

www.sunah.pl

Prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mail wraz

z klauzulą,

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 662406278