2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zamość
Dodane 13 czerwca 2024

Zostań Specjalistą ds. Turystyki w Modena Travel!

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Firma: Modena Travel

Lokalizacja: Nowo otwarte biuro w Zamościu, ul. Ormiańska 1

Rozpoczęcie pracy: Od połowy czerwca

Modena Travel, dynamicznie rozwijające się biuro podróży, poszukuje energicznej i pełnej pasji osoby na stanowisko Specjalisty ds. Turystyki w naszym nowo otwartym biurze w Zamościu. Jeśli kochasz podróże, jesteś odważny/a i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła się rozwijać, to jest to oferta dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Organizacja i sprzedaż wycieczek krajowych i zagranicznych.

  • Obsługa klientów biura, doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych ofert podróżniczych.

  • Realizacja indywidualnych zamówień klientów zgodnie z ich oczekiwaniami.

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Zamiłowanie do podróży i kultury.

  • Komunikatywność, otwartość i odwaga w działaniu.

  • Doświadczenie w branży turystycznej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w sercu Zamościa.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansów w strukturach firmy.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i system premiowy związany z osiąganymi wynikami.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć niezapomniane wrażenia podróżnicze dla naszych klientów, prześlij swoje CV i list motywacyjny.

Modena Travel – Twoja przyszłość pełna podróży!

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 920497247