2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 28 maja 2024

Zostań Kucharzem w Jura Food Park!

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

POSZUKUJEMY KUCHARZA/KUCHARKI

Jura Food Park to unikalny koncept łączący aktywność fizyczną, zabawę, relaks i znakomite jedzenie.

Szukamy kucharza na dział:

  • Burger,

  • Grill,

  • Kuchnia Meksykańska,

Do naszego młodego zespołu poszukujemy osób rozpoczynających swoją karierę i otwartych na zdobywanie nowych umiejętności kulinarnych.

Oferujemy:

  • dobrze płatną pracę stałą lub sezonową w pięknym miejscu na Jurze

    Krakowsko-Częstochowskiej (Olsztyn k. Częstochowy)

  • elastyczną i dogodną formę zatrudnienia (do uzgodnienia)

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • profesjonalne przeszkolenie i wprowadzenie do pracy.

Zakres obowiązków:

  • gotowanie w dziale burgerów, grilla, lub kuchni meksykańskiej

  • dostępność od czwartku do niedzieli w sezonie

Oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość podstawowych technik kulinarnych i zasad bhp (oferujemy

przeszkolenie),

  • doświadczenie w pracy z daniami kuchni meksykańskiej, burgerami

lub grillem -mile widziane.

  • książeczka sanepidowska lub jej odpowiednik,