2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubuskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łagów
Dodane 29 kwietnia 2024

Zootechnik - specjalista ds. produkcji zwierzęcej

Lokalizacja

Łagów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AGRO-HOREX, firma z 20- letnią tradycją, posiadająca gospodarstwa rolne o łącznej powierzchni uprawnej 800 ha, specjalizująca się w produkcji roślinnej oraz hodowli bydła mięsnego

zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko:

Zootechnik - specjalista ds. produkcji zwierzęcej:

Miejsce pracy: Łagów, koło Krosna Odrzańskiego, lubuskie

Opis stanowiska:

• organizacja oraz nadzór nad hodowlą bydła mięsnego,

• dbanie o bezpieczeństwo i dobrostan zwierząt,

• planowanie i realizacja zadań produkcyjnych i hodowlanych,

• organizowanie czasu pracy podległych pracowników,

• współpraca z lekarzem weterynarii.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe albo doświadczenie na podobnym stanowisku,

• chęć do pracy ze zwierzętami,

• samodzielność w działaniu.

• dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę oraz odpowiedzialność.

Możliwość przyuczenia do stanowiska osób bez doświadczenia po studiach zootechnicznych.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę,

• pracę w solidnej i stabilnej firmie,

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wykształcenia,

• bony na święta i premie,

• niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód i mieszkanie służbowe.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 601 758 603 lub przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Łagów,

Lubuskie

Lubuskie, Łagów
ID: 895833265