2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Bronowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Zmywak/pomoc kuchenna na skoka (dorywczo)

Wynagrodzenie

27,40 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Bronowicki hotel  zatrudni pomoc kuchenna /zmywak.

Zadania na powierzonym stanowisku:

-utrzymanie czystości w kuchni ,

-mycie naczyń ,

 -pomoc z w codziennej pracy kuchni /np.obieranie warzyw.

 Dodatkowe informacje:

 Godziny pracy :zmiany: 7-15/14-22.

 -elastyczny grafik ,

 -możliwe otrzymanie wynagrodzenia po zakończonej zmianie.

 Wymagana: książeczka do badań sanepidarno-epidemiologicznych

 Umówmy się na spotkanie i dzień próbny.

 Prześlij swoje CV

Броновицький готель шукає допоміжного кухаря / помічника з миття посуду.

Обов'язки на цій посаді:

  • підтримання чистоти на кухні,

  • миття посуду,

  • допомога у повсякденній роботі на кухні, наприклад, чищення овочів.

Додаткова інформація:

Години роботи: зміни: 7-15 / 14-22.

  • гнучкий графік,

  • можливість отримання оплати після закінчення зміни.

Вимоги: санепід - книжка.

Щоб домовитись про зустріч та пробний день,

Надішліть своє резюме

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Conrad Comfort Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 911905931