2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kraków
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Grzegórzki
Dodane 19 kwietnia 2024

Zmywak Pomoc Kuchenna

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnia Rzemieślnicza zatrudni osobę na zmywak/pomoc kuchenną

Obowiązki:

  • Mycie naczyń, szkła, sztućców i innych elementów wyposażenia kuchni i Piekarni.

  • Dbałość o utrzymanie czystości i higieny w kuchni i pomieszczeniach Piekarni.

  • Zmywanie naczyń i sprzętu kuchennego zgodnie z wytycznymi szefa kuchni i zgodnie ze standardami higieny.

  • Zbieranie naczyń po klientach.

  • Mycie pojemników do przewozu Produktów Piekarni 2x w tygodniu.

  • Wykonywanie innych prac związanych z utrzymaniem porządku w pomieszczeniach restauracji, np. odkurzanie, mycie podłóg.

  • Wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem oraz odpowiedzialność za utrzymanie czystości w wyznaczonym zakresie godzin.

  • Pomoc w kuchni w przypadku konieczności, np. przygotowanie mniejszych posiłków, wyciskanie soków lub pomoc w sprzątaniu po kolacjach lub imprezach.

Wymagania:

  • Zdolność do pracy w trudnych warunkach, takich jak wysokich temperaturach i szybkim tempie pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami.

  • Zdolność do obsługi podstawowych urządzeń kuchennych, takich jak zmywarka.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Gotowość do pracy w różnych godzinach.

  • Zaangażowanie i chęć do nauki i rozwoju się jako pracownik zmywaka

    pomocy kuchennej w Piekarni.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 906037621