2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Zmywający (zmywak biały i czarny) ul.Chmielna lub ul.Francuska

Wynagrodzenie

18 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią działalności w sektorze produkcji. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Aktualnie rozwijamy nowy koncept gastronomiczny, w skład którego wchodzą: sklep, piekarnio-cukiernia, i restauracja. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku. A wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie, tacy jak TY!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Pracownika Zmywaka

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum lub Saska Kępa)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku

  • samodzielność

  • badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

  • gotowości do pracy w systemie 2 dni pracy – 2 dni wolne

ZADANIA :

  • zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych

  • rozkładanie naczyń i sprzętów kuchennych na wyznaczone miejsca

  • dbanie o dobry stan urządzeń zmywających i porządek na zapleczu

  • segregacja i wyrzucanie śmieci

  • przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni

OFERUJEMY:

  • terminowe wynagrodzenie i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość pracy tylko w weekendy

  • zniżki na nasze produkty

  • szkolenie oraz warsztaty poszerzające wiedzę zawodową

  • rozwój w ramach stale rozbudowujących się struktur firmy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV poprzez przycisk „Aplikuj”.

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 881430353