2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Mysiadło
OBI
Dodane 13 czerwca 2024

Złota Rączka OBI

Lokalizacja

Mysiadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

#JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca. Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki.

Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie drobnych prac montażowych oraz prac instalatorsko-konserwacyjnych dla Klientów OBI
  • aktywne promowanie powyższych usług wśród Klientów OBI
  • aktywne pozyskiwanie Klientów m in poprzez obecność na lokalnych forach społecznościowych
  • przygotowywanie kosztorysów napraw reklamacyjnych
  • wykonywanie drobnych prac reklamacyjnych zlecanych przez Market
  • odpowiedzialność za powierzone mienie (sprzęt, narzędzia)
  • codzienne rozliczenia z materiałów i produktów pobranych ze sklepu OBI na poczet wykonania zlecenia.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. prace konserwatorskie)
  • mile widziane: wykształcenie średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy zmianowej w czasie 9:00-20:00, od poniedziałku do soboty
  • praktyczna wiedza z zastosowania technik ogólno-budowlanych, montażowych, instalatorsko-konserwacyjnych
  • zorientowanie na Klienta i wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, terminowość
  • mile widziane:
    • znajomość asortymentu oraz oferty OBI
    • uprawnienia SEP
    • uprawnienia gazowe G-3

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizję od realizacji zleceń
  • przewidywalny grafik pracy
  • narzędzia pracy: telefon, auto
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę MultiSport
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mysiadło,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mysiadło
ID: 920335709