2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Mazowieckie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Warszawa
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Ursus
Dodane 23 kwietnia 2024

Zdrofit | Trener/ Trenerka | Ursus

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!

W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę panującą w klubach fitness! :)

SIEĆ: Zdrofit

LOKALIZACJA: Warszawa | Ursus

LICZBA GODZIN: ok. 40 godzin pracy w miesiącu

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • budowanie super atmosfery w klubie w stylu „czuj się jak u siebie” ;)

  • pomoc Klubowiczom przy poprawnym wykonywaniu ćwiczeń

  • czuwanie nad bezpieczeństwem na siłowni

  • prowadzenie treningów wprowadzających

  • dbanie o wizerunek całego klubu

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • posiadasz wiedzę popartą certyfikatem i lubisz się nią dzielić z innymi

  • doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole

  • masz masę pozytywnej energii i zależy Ci na samorozwoju

  • potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność

  • i samodzielność idą z Tobą w parze

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu treningów :)

OFERUJEMY:

  • rozwój w największej firmie branży fitness

  • elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie

  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy

  • możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 850729060