2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Zdrofit | Recepcjonistka/Recepcjonista | Adgar

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

OPIS

ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!

W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę panującą w klubach fitness! :)

SIEĆ: ZDROFIT

LOKALIZACJA: Warszawa | Adgar

LICZBA GODZIN: ok. 80-100 godzin pracy w miesiącu

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • budowanie super atmosfery w klubie w stylu „czuj się jak u siebie” ;)

  • obsługiwanie klientów korzystających z siłowni

  • odpowiadanie na zapytania klubowicz bezpośrednio, mailowo i telefonicznie

  • przedstawianie oferty klubu i sprzedaż karnetów

  • dbanie o wizerunek całego klubu

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole

  • potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze

  • w weekendy nie robisz sobie przerwy od ćwiczeń ;)

  • komputer nie jest Ci obcym narzędziem

  • masz już doświadczenie związane z obsługą klienta, ale nie jest to warunek konieczny!

OFERUJEMY:

  • rozwój w największej firmie branży fitness

  • elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie

  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy

  • możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 860768224