2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 08 kwietnia 2024

Zdalny Asystent ds. E-commerce - Stalflex Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Stalflex Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży produktów SOHO dla branży IT. Nasz zespół to grupa kreatywnych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy codziennie pracują nad dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. W związku z rozwojem, poszukujemy zdolnego Asystenta ds. E-commerce, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w dalszym wzroście.

Opis Stanowiska: Szukamy osoby, która będzie wspierać nasz zespół w zarządzaniu ofertami online, tworzeniu i edycji grafik, wprowadzaniu danych oraz zarządzaniu treścią na stronie internetowej. Osoba na tym stanowisku będzie miała realny wpływ na rozwój naszej firmy w obszarze e-commerce.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego (w piśmie).

  • Umiejętność obsługi komputerów i nawigacji po platformach e-commerce (allegro, eBay, Amazon).

  • Znajomość narzędzi do projektowania graficznego (Canva, Blender, Adobe).

  • Skupienie na szczegółach, samodzielność oraz zdolność do efektywnej organizacji pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Pełną elastyczność pracy zdalnej z zachowaniem work-life balance.

  • Wynagrodzenie oparte na efektach Twojej pracy, z cotygodniowymi rozliczeniami.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznym środowisku e-commerce.

  • Dostęp do szkoleń z zakresu Canva, Blender oraz pakietu Adobe.

  • Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania, którego celem jest wspólny sukces.

Dodatkowe Informacje: Twoja motywacja i chęć rozwoju są dla nas kluczowe. Jeśli nie znasz jeszcze Canvy, Blendera czy pakietu Adobe, ale jesteś gotów na naukę – zapewniamy dostęp do szkoleń.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 910322801