2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
Dodane 18 czerwca 2024

Doradca Klienta z językiem niemieckim (C1)- PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta z biegłą znajomością języka niemieckiego. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie kontakt z ludźmi, potrafi rozwiązywać problemy i dba o satysfakcję klienta, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wsparcie partnerów handlowych;

  • Pomoc w dołączeniu do platformy,

  • Rozwój aktywności handlowej naszych partnerów;

  • Doradztwo oraz wsparcie w codziennych działaniach operacyjnych;

  • Udział w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz wewnętrznych procesów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (C1),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Sprawne posługuiwanie się MS Excel,

  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 160 godz. miesięcznie,

  • Zorientowanie na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Zdolność do szybkiego uczenia się nowych programów i aplikacji komputerowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Pracę zdalną (100%) oraz elastyczny grafik,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

  • Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie merytoryczne,

  • Benefity pracownicze i programy motywacyjne.

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920618339