2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze Duchackie
Marzena
Dodane 23 kwietnia 2024

Poszukiwany Doradca klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierowniczaRekrutacja online

Wychodząc naprzeciw obecnie panującej sytuacji poszukujemy specjalistów ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych w Małopolsce.

Jako firma nowoczesna oferujemy zupełnie nowy na rynku ubezpieczeń - MODEL ZDALNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Dzięki temu stworzyliśmy również możliwość pracy zdalnie co za tym idzie otwierają się zupełnie nowe drzwi dla szukających nowych możliwości zawodowych.

Możesz pracować skąd chcesz i kiedy chcesz.

Kogo szukamy?

- osoby przedsiębiorczej

- komunikatywnej

- ambitnej

- z minimum wykształceniem średnim

- zaangażowanej, ale również takiej, która chce się uczyć i rozwijać!

Co w zamian oferujemy?

- pracę w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Europie

- najwyższe standardy pracy i obsługi klienta

- szkolenia, wdrożenia i pomoc na każdym etapie pracy i rozwoju

- bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń - podstawa plus prowizje (nawet 4500 zł w pierwszym miesiącu pracy)

- bogaty pakiet benefitów

- wyjazdy szkoleniowe i integracyjne

- pracę w oparciu o umowę o współpracy (kontrakt B2B)

Jakie będą Twoje obowiązki?

- sprzedaż rozwiązań Nationale Nederlanden dla firm

- tworzenie długofalowych relacji z klientami

- obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów

- udział w szkoleniach i stałe podnoszenie kwalifikacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 622249653