2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Dolnośląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Wisznia Mała
Dodane 14 kwietnia 2024

Zbrojarz samochodowy Dynamica o/ Wisznia Mała

Lokalizacja

Wisznia Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Obsługi Szkód COMPET Dynamica Sp.z o.o. w Wiszni Małej k/Wrocławia

poszukuje kandydatów na stanowisko: Montażysta podzespołów przy naprawach blacharskich.

Opis stanowiska:

  • Demontaż i montaż podzespołów przy naprawach blacharsko lakierniczych

  • Drobne naprawy mechaniczne

Wymagania:

  • Znajomość budowy pojazdów

  • Staranność i dokładność wykonywanych napraw

  • Sprawna realizacja zleconych napraw

  • Obsługa komputera mile widziana

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny proces wdrożenia na stanowisko

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

Lokalizacja

Wisznia Mała,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wisznia Mała
ID: 891761590