2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białołęka
Auto-Blak TESLA Approved Body Shop
Dodane 25 kwietnia 2024

Zbrojarz/ monter samochodowy

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy istniejącej od 1979 roku, poszukujemy do naszego zespołu zbrojarza/ montera samochodowego w autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym TESLA. Serwis znajduje się w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 146 na Białołęce.

Twój zakres obowiązków

  • Rozbrajanie samochodów powypadkowych

  • Uzbrajanie samochodów po przeprowadzonej naprawie blacharsko-lakierniczej

  • Wymiana uszkodzonych elementów w tym szyb samochodowych

  • Współpraca z innymi działami w celu naprawy pojazdu

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii napraw i budowy pojazdów

  • Staranność, dokładność i skrupulatność

  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • Znajomość budowy samochodów

  • Gotowość do poszerzania umiejętności i wiedzy

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w najnowocześniejszym autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym TESLA

  • Możliwość rozwoju i pracy z nowoczesnymi technologiami w przyjaznym, młodym i dynamicznym zespole, w stabilnej firmie

  • Umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity pracownicze:

  • Kartę multisportu – darmowa siłownia, basen, fitness i wiele innych atrakcji

  • Bezpłatną opiekę medyczną,

  • Nowocześnie wyposażone biuro z zapleczem socjalnym i rekreacyjnym dla pracowników

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912669248