2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 19 czerwca 2024

Zbrojarz/montaż zbrojeń budowlanych

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

  • Wymiar pracy

Pełny etat

  • Typ pracy

  • Miejsce pracy

Zabrze (Mikulczyce, strefa ekonomiczna), Śląskie

Poltech Werk Polska Sp. z o.o. - firma będąca krajowym liderem w swojej branży, produkująca na rynki zagraniczne. Od ponad dwudziestu lat na rynku. Dynamicznie rozwijający się podmiot w branży budowlanej.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zbrojarz. Miejsce pracy: Zabrze - Zakład produkcji zbrojeń budowlanych.

Jeśli szukasz:

  • stałego, stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę

  • wysokiego wynagrodzenia

  • uczciwości, otwartości i szacunku

  • bardzo dobrej atmosfery w pracy,

Dołącz do zespołu naszej firmy.

Główne obowiązki na danym stanowisku:

  • montaż zbrojeń ścian oporowych

  • inne prace związane z montażem zbrojeń

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4500 - 5000 zł netto ("na rękę")

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dopłaty do dojazdów

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej, posiłki regeneracyjne (obiady)

  • karta multisport

  • intensywne wdrożenie + szkolenie przygotowujące do objęcia obowiązków (wdrażamy również osoby bez doświadczenia)

Podstawowe wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • chęć do pracy fizycznej

  • uczciwość i odpowiedzialność.

Kontakt mailowy (wiadomość OLX z CV) lub telefoniczny (do godziny 14).

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Poltech WERK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach 42-680, ul. Zagórska 83 dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: dane osobowe (at)pol-tech.eu Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli chciałby Pan/Pani aby przesłane cv było brane pod uwagę również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o wyrażenie zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Poltech WERK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach 42-680, ul. Zagórska 83, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 9 miesięcy od momentu zgłoszenia swojej kandydatury”

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 895989642